Aby móc zadawać pytania zarejestruj się. Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej prosimy zapoznać się z naszą polityka prywatności.

zmień Polski change_language

change_contrast Wysoki kontrast change_version Wersja tekstowa
A A A
RSS rss
  • polski

  • русский

  • english


01.jpg.jpg
Opowieść Dominiki Kukiełki, która w czerwcu 1941 trafiła do Kazachstanu
Opowieści
"Jak wyglądało to nasze mieszkanie? Na pięć rodzin liczących w sumie 25 osób miała wystarczyć jedna dość duża izba, na środku której znajdował się ogromny kocioł do gotowania potraw (...)"

01.jpg
Wolontariat dla kultury... (edycja II)
Programy cykliczne
W drugiej edycji programu "Wolontariat dla kultury" zaczyna swój udział 13 młodych ludzi, którzy przyszłość wiążą z sektorem kultury. Przez najbliższe siedem miesięcy ...

01.jpg
Ekspozycja
Ekspozycja
Pojedyncze losy i wielka historia spotkają się w niezwykłej opowieści o Sybirze, którą przedstawimy na wystawie głównej Muzeum. Przeglądając się w opowieściach konkretnych osób - bliskich ze względu na wiek, miejsce zamieszkania, często rodzinne relacje.

tytulowa.jpg
Drogami pamięci
Kierunek Wschód
Na początku 2014 roku białostoczanin Krzysztof Suchowierski wraz z dwoma Rosjanami (Iłanem Czeczniewem i Jegorem Kowalczu) przemierzyli rowerami Jakucję. 3500 kilometrów. W temperaturze często sięgającej minus 40 stopni Celsjusza.