Aby móc zadawać pytania zarejestruj się. Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej prosimy zapoznać się z naszą polityka prywatności.

zmień Polski change_language

change_contrast Wysoki kontrast change_version Wersja tekstowa
A A A
RSS rss
  • polski

  • русский

  • english


 MG 0384.jpg
Spotkanie z Robertem Rientem
Projekty i wystawy
Dziękujemy wszystkim uczestnikom wczorajszego spotkania z Robertem Rientem za obecność,uwagę i rozmowę. Wystawę fotograficzną "Niespotkanie. Krasnojarsk mojego dziadka" można obejrzeć do końca grudnia, w Centrum Edukacyjno – Wystawiennic...

12.jpg
Wystawa fotografii Roberta Rienta "Niespotkanie. Krasnojarsk mojego...
Projekty i wystawy
"Niespotkanie. Krasnojarsk mojego dziadka" to tytuł wystawy fotograficznej, którą będzie można zobaczyć w grudniu 2016 roku, w Centrum Edukacyjno – Wystawienniczym MPS, przy ul. Sienkiewicza 26.

konf.jpg
Konferencja Naukowa "Sybir: Wiara-Nadzieja-Przetrwanie. Życie relig...
Projekty i wystawy
Zapraszamy w dniach 27-28 października 2016 r. do Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Archidiecezji Białostockiej przy ul.Kościelnej 1 A w Białymstoku na konferencję naukową SYBIR: WIARA NADZIEJA PRZETRWANIE.

jabłońska.jpg
Opowieść Julii Jabłońskiej, urodzonej w 1953 roku w Kazachstanie
Opowieści
Pamiętam pewnego razu, że ojciec z matką coś sprzedali. Tata pojechał do Pietropawłowska i tam kupił nam pierwszą zabawkę. To był miś. Miał takie uszka i języczek. Cudowny. My nigdy z siostrą nie miałyśmy żadnej zabawki (...)

Marsz 20160050.jpg
XVI Międzynarodowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru
Przedsięwzięcia 2016
Zakończyły się główne uroczystości związane z XVI Międzynarodowym Marszem Żywej Pamięci Sybiru. W przemarszu ulicami Białegostoku wzięły udział tysiące osób z Polski i najdalszych stron świata.