Aby móc zadawać pytania zarejestruj się. Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej prosimy zapoznać się z naszą polityka prywatności.

zmień Polski change_language

change_contrast Wysoki kontrast change_version Wersja tekstowa
A A A
RSS rss
  • polski

  • русский

  • english

Mediateka


Beata Mróz, Bogusław Kosel Powstanie Zabajkalskie, Białystok 2016 r.

Andrzej Marculewicz XV Jubileuszowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru Część 1, Białystok 2015 10 - 11 września 2015 roku Zastępca Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Bożena Żelazowska wzięła udział w XV Międzynarodowym Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku. Uroczystości rozpoczęły się 10 września otwarciem wystawy pt. „Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru – To już 15 lat” przygotowanej przez Muzeum Wojska w Białymstoku. Tego samego dnia o 19.00 na Stadionie Miejskim odbył się uroczysty koncert zorganizowany przez Białostocki Ośrodek Kultury.

Andrzej Marculewicz XV Jubileuszowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru Część 2, Białystok 2015 10 - 11 września 2015 roku Zastępca Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Bożena Żelazowska wzięła udział w XV Międzynarodowym Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku. Uroczystości rozpoczęły się 10 września otwarciem wystawy pt. „Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru – To już 15 lat” przygotowanej przez Muzeum Wojska w Białymstoku. Tego samego dnia o 19.00 na Stadionie Miejskim odbył się uroczysty koncert zorganizowany przez Białostocki Ośrodek Kultury.

Andrzej Marculewicz XV Jubileuszowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru Część 3, Białystok 2015 10 - 11 września 2015 roku Zastępca Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Bożena Żelazowska wzięła udział w XV Międzynarodowym Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku. Uroczystości rozpoczęły się 10 września otwarciem wystawy pt. „Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru – To już 15 lat” przygotowanej przez Muzeum Wojska w Białymstoku. Tego samego dnia o 19.00 na Stadionie Miejskim odbył się uroczysty koncert zorganizowany przez Białostocki Ośrodek Kultury.

Andrzej Marculewicz XV Jubileuszowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru Część 4, Białystok 2015 10 - 11 września 2015 roku Zastępca Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Bożena Żelazowska wzięła udział w XV Międzynarodowym Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku. Uroczystości rozpoczęły się 10 września otwarciem wystawy pt. „Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru – To już 15 lat” przygotowanej przez Muzeum Wojska w Białymstoku. Tego samego dnia o 19.00 na Stadionie Miejskim odbył się uroczysty koncert zorganizowany przez Białostocki Ośrodek Kultury.

Bartek Tryzna "Słowo historii" - trailer, Białystok 2015 rok Wystawa plenerowa Muzeum Wojska w Białymstoku, która miała miejsce w Październiku 2015 roku, na placu Jana Pawła II w Białymstoku.

Szczepan Skibicki Muzeum Pamięci Sybiru (film promocyjny), Białystok 2015 rok

Pan Józef Panasiuk miał 6 lat, kiedy w lutym 1940 roku został deportowany z rodziną do miejscowości Noszul-Baza (ob. Komi ASRR, pow. priłuzski). Do Polski wrócił w maju 1946. Na kanwie jego opowieści oparty jest scenariusz nowego filmu promocyjnego Muzeum Pamięci Sybiru.


« 12345